Dezynfekcja antywirusowa
metodą zamgławiania

STACJONARNE URZĄDZENIA DO DEZYNFEKCJI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i  mając na uwadze obecną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, firma SANCLEAN, oferuje dostawę i realizację stacjonarnych instalacji zamgławiających w systemie „pod klucz”.

Projektujemy, kompletujemy i realizujemy zlecenia montażu profesjonalnych instalacji zamgławiających, zamontowanych na stałe w różnego rodzaju pomieszczeniach, pozwalających na regularną, cykliczną dezynfekcję metodą zamgławiania.

Proponowana przez SANCLEAN instalacja zamgławiająca, to w pełni zautomatyzowany i bezobsługowy system, pozwalający na błyskawiczną dezynfekcję wszelkiego rodzaju pomieszczeń.  Swoje zastosowanie znajduje tam, gdzie duże przestrzenie i powierzchnie wymagają szybkiego i bezpiecznego sposobu dezynfekcji bez konieczności działania człowieka.

Tego rodzaju instalacje, to unikalny i nowatorski sposób dezynfekcji. Dezynfekcja przy użyciu stacjonarnych urządzeń jest szczególnie polecana w dużych biurach, magazynach, sklepach i wszystkich innych pomieszczeniach o dużych powierzchniach w których, standard higieniczny powinien być zachowany na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami i otrzymaj wycenę swojej automatycznej instalacji dezynfekującej.