Dezynfekcja antywirusowa
metodą zamgławiania

KIM JESTEŚMY ?​

SANCLEAN, to firma wyspecjalizowana w profesjonalnej dezynfekcji obiektów przy użyciu metody zamgławiania.  Świadczymy kompleksowe usługi usuwania zagrożeń mikrobiologicznych i ognisk epidemiologicznych (w tym Koronwawirus SARS-CoV-2).

Dezynfekujemy pomieszczenia objęte kwarantanną oraz przeprowadzamy dezynfekcję obiektów potencjalnie zagrożonych lub zamkniętych w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. W ramach profilaktyki i dobrych praktyk higienicznych, mających na celu zmniejszenie zagrożeń, dezynfekujemy również otwarte biura oraz inne obiekty czynnie działające, które mogą być potencjalnie narażone na ryzyko wystąpienia zakażenia.

W stosowanej przez nas metodzie dezynfekcji stosujemy unikalną przenośną aparaturę zamgławiającą i atestowany w pełni bezpieczny aerozolowy środek dezynfekujący o naukowo potwierdzonej skuteczności w zwalczaniu wszelkich zagrożeń biologicznych, takich jak grzyby, bakterie i wirusy.

SANCLEAN tworzą doświadczony personel oraz nowoczesna, skuteczna i całkowicie bezpieczna technologia dezynfekcji.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych z terenu całej Polski. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.