Dezynfekcja antywirusowa
metodą zamgławiania

NAJSKUTECZNIEJSZA METODA DEZYNFEKCJI - ZAMGŁAWIANIE

SANCLEAN oferuje usługę profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń metodą zamgławiania.
 W odróżnieniu od powszechnie stosowanej metody dezynfekcji ozonem, która według potwierdzonych naukowych źródeł nie jest skuteczna w zwalczaniu wirusów, stosowane przez nas zamgławiania z użyciem wysoce skutecznego środka dezynfekującego to jedyny skuteczny sposób na szybkie i całkowite pozbycie się wirusów, bakterii oraz grzybów z otoczenia.

Procedura dezynfekcji wykonywana jest przy użyciu urządzenia zamgławiającego, które pod wysokim ciśnieniem wytwarza  mikroskopijne cząsteczki zawierające wysoce skuteczny środek dezynfekujący.

W wyniku tego procesu wytwarzana jest gęsta mgła, która dzięki swej lotnej postaci dociera w każdą przestrzeń dezynfekowanego pomieszczenia. Stosowane  przez nas urządzenie składa się z generatora mgły i automatycznie sterowanej linii zamgławiającej.

W odróżnieniu od przeważnie stosowanych urządzeń ręcznych pozwala  to na błyskawiczną aplikację substancji dezynfekującej w całej przestrzeni pomieszczenia bez konieczności ręcznego aplikowania na poszczególne powierzchnie.

Wytworzone mikrocząsteczki mgły o wielkości 1 mikrona dezynfekują powietrze i opadając docierają do nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

W wyniku tego procesu uzyskiwany jest efekt całkowitej dezynfekcji, który dzięki zastosowaniu certyfikowanej substancji odkażającej pozostawia powierzchnie wolne do grzybów, bakterii i wirusów (również Koronawirusa SARS-CoV-2). Wytworzona przez naszą unikalną, przenośną aparaturę, dezynfekująca mgła znajduje uniwersalne zastosowanie do wszystkich typów powierzchni.

Osadzająca się na powierzchniach substancja aktywna nie wymaga spłukiwania i neutralizacji, nie powoduje korozji oraz nie pozostawia smug i osadów. W procesie dezynfekcji stosujemy specjalistyczny preparat, którego substancją aktywną jest przyjazny środowisku nadtlenek wodoru w niskim stężeniu, wzmocniony dodatkiem aktywnego srebra. Środek jest w pełni bezpieczny i biodegradowalny oraz został urzędowo dopuszczony do stosowania na terenie RP.

Zapewniamy profesjonalną dezynfekcję:

  • BIUR I MAGAZYNÓW
  • MIESZKAŃ I DOMÓW
  • SKLEPÓW I RESTAURACJI
  • URZĘDÓW I PLACÓWEK EDUKACYJNYCH
  • HOTELI I PLACÓWEK MEDYCZNYCH
  • OBIEKTÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH
  • KIN, TEATRÓW I MUZEÓW
  • POJAZDÓW MECHANICZNYCH

Zobacz krótki film przedstawiający dezynfekcję: